Jindřichův Hradec

Datum: 11. 10. 2015

Jindřichův Hradec, rodinný dům, samostatně stojící v zahradě o celkové ploše 2.940 m2, z toho zastavěná plocha domu 224 m2. Na zahradě rybníček o ploše 130 m2 a bazén v délce 8 m se zásuvnými krycím segmenty, studna/vrt 40 m sloužící pro automatický zahradní závlahový systém se 34 postřikovači, výsuvná pergola nad terasou.

Dům má v přízemí pokoj pro hosty a hlavní obytný pokoj s kuchyní, jídelnou, pracovnou a výstupem na terasu. V patře jsou tři pokoje, dva s výstupem na balkon, koupelna. (více viz: schéma). Dům je energeticky úsporný, v kat. C.

Na hlavní obytnou část domu navazuje zahradní kuchyň/společenská místnost a garáž pro 2-3 auta a dále vsunutá terasa. Před vjezdem do garáže je vytvořeno stání pro dva vozy a vpravo vjezd do zahrady po zpevněné/dlážděné cestě.  

Oplocení zahrady je v části do uličního traktu z lomového kamene a dřevenými výplněmi. Zahrada je pečlivě udržována, byla založena zahradním architektem do tří základních bloků.

Vytápění domu ústřední, kotel elektrický, v  hlavní obytné části navíc krbová kamna dotvářející atmosféru vydlení v přírodě. Dům je napojen na veřejný vodovodní i kanalizační řad.

Zahradní úprava a usazení domu v terénu umožňuje ještě výstavbu výměnku (vejminek) pro rodiče nebo děti.

FOTOGALERIE